Mobilní web

Proč mít mobilní werzi stránek

Čím dál větší procento návštěvníků webu přichází z mobilního telefonu, nebo možná spíše ze smartphonu. Aby takového návštěvníka web zaujal a neodradil, je dobré mu nabídnoutr mobilní verzi webu. Samozřejmě ne pro každý obor je takový web nezbytně nutný, většinou je však vhodným doplňkem a může být dobrou konkurenční výhodou.

Pokud chcete svůj web nebo produkt propagovat pomocí reklam v mobilních zařízeních (např. skrze AdWords), je velmi vhodné, aby prolink směřoval právě na mobilní web. V opačném případě bude reklama generovat možná hodně prokliků, ne už ale požadovaných konverzí.

Jak náročné je vytvořit mobilní stránky

Vytvoření mobilní verze přímo odráží složitost webu jako takového. Pokud se web skládá pouze z článků, bude nejspíš vytvoření mobilní verze mnohem jednodušší než vytvořit mobilní verzi komplikovaného webu jako je např. e-shop.

Proč chtít mobilní web právě od nás

S tvorbou mobilních webů máme dlouholeté zkušenosti již z dob technologií WAP. Nyní však mobilní web doznal mnohem pokročilejšího stádia. Naši programátoři mají zkušenosti s velkými projekty, jako je třeba mobilní verze portálu Centrum.cz, mobilní web Aukro.cz nebo třeba vývoj mobilního e-shopu pro Sunnysoft.cz

Co bude mobilní web umět

Na mobilním telefonu lze samozřejmě prohlížet stejné informace jako na klasickém webu. Často jsou ale vynechány části, u kterých se nepředpokládá, že by byly často navštěvovány skrze mobilní zařízení a zároveň jejich realizace by byla finančně náročná.

Můžete se na nás obrátit i pokud máte vlastní vývojový tým, jen nemá zkušenosti s vývojem pro telefony a smartphony. Ve spolupráci s Vaším týmem provedeme návrh aplikace pro zobrazení na displej telefonu.

Kolik mobilní web bude stát

Cena mobilní verze se samozřejmě liší podle složitosti, ale i požadavků na kvalitu zobrazení pro různá a často i velmi odlišná zařízení. Cenu mobilního webu tedy bez nějaké diskuze a dohody se zadavatelem nelze ani odhadnout.

TOPlist