Tvorba microsite

Chcete vytvořit stránku propagující Vás produkt a dostat tak na Váš web více návštěvníků, kteří hledají právě to, co Vy nabízíte? Obraťte se na nás a my pro Vás vytvoříme jednoduchou stránku, která je optimalizovaná pro vyhledávače přímo na Vámi zadaná klíčová slova. Takováto stránka má mnohem větší šanci se dostat na přední pozice ve vyhledávačích než celý obsáhlý web.

Microsite má několik výhod, v konečné fázi je to však relativně rychlý návrat prvotní investice a minimální další související náklady - obvykle jen cena za doménu a jen občasné aktualizace obsahu. Microsite mají obvykle vyšší konverzní poměr než je průměr celého webu a zároveň je cena jednoho prokliku (rozpočteno na pořizovací a udržovací náklady) i několikanásobně nižší než u reklamních systémů. Pokud je web vytvořen správně, může být také součástí linkbuildingu.

Tvorba microsite se nám osvědčila již na několika projektech a proto ji svým klientům doporučujeme - především pokud je možné z jejich portfolia vyselektovat jen určitou část (značku, konkrétní službu apod.). V takovém případě je microsite asi nejvhodnějším propagačním prvkem.

TOPlist