Aplikace na míru

jaké aplikace tvoříme

Máteli svůj web v PHP a máte možnost zasahovat do kódu, můžeme Vám vytvořit aplikaci na míru přímo na Vašem webu. Vytvoříme skript spracovávající tabulky a vytvoříme z nich přehledné grafy, vytvoříme jednoduchý formulář, který vám přepošle zadaná data e-mailem a mnoho dalších.

příklady vytvořených aplikací

Realizovali jsme samozřejmě mnohem více aplikací než je zde uvedeno, tyto jsou však často požadovány našimi klienty nebo jsou velmi praktické a ušetří velké množství času.

webový formulář do mailu

Obecně jakýkoliv formulář lze převést do textové podoby a pak ho ručně zpracovat. Toto řešení je vhodné pro weby s menším provozem, kde je vytváření složitějších databázových aplikací takřákajíc "kanónem na vrabce".

generování XML feedů pro zbožové vyhledávače

Každý e-shop by měl umět generovat datový soubor pro zbožové vyhledávače. My se postaráme o to, aby to zvládl i Váš e-shop. Pokud to už umí, zvládneme také upravit jeho funkčnost tak, aby odpovídal změnám specifikace jednotlivých zbožových vyhledávačů.

aplikace pro generování a odesílání newsletterů

Newsletter je velmi efektivní nástroj jak získat zákazníky. Je ale zapotřebí také efektivně newsletter vytvořit bez zbytečných nákladů za grafika a přípravu podkladů pro něj. Jsme schopni napojit Vaši databázi zákazníků na systém odesílání reklamních e-mailů a připravit rozhraní pro jejich snadnější tvorbu. Vhodné pro střední a větší e-shopy.

generování longtail pro AdWords

Longtail je často opomíjená část reklamního spektra. I na této části se však dá dobře získat mnoho zákazníků. Kvůli velkému objemu reklam to však nelze dělat ručně. Umíme vytvořit aplikaci, která bude longtailové kampaně generovat z Vašeho e-shopu sama.

TOPlist